BOYSOL 30.05.2007 tarihinden beri grup sirketimiz FASA Kimya İmalat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi bünyesindeki bir marka iken 01.04.2013 tarihinde “Boysol Kimyevi Maddeler Ticaret Limited Şirketi” ünvaniyla şirketleştirilmiştir. Firmamizin ana iştigal konusu solvent tedariki, tiner üretimi ve bunların depolanması ile sevkiyatı konularında yatırımlarda bulunmaktır.

Siz kiymetli müşterilerimizin beklentilerine istikrarlı biçimde en üst seviyede yanıt vermek için hiç durmadan tutkuyla çalışmakta, her zaman uluslararası standartlarda kabul gormüş kimyasal madde tedariği gerçekleştirmekte, piyasaya daima iyi ürünler sunmaktayız. İş ilişkilerimizi her zaman iyi niyet kurallari çerçevesinde, adilane ve etik kurallara uygun bir şekilde yürütmekteyiz. Şirketimizin gayesi halihazirda sağladığı kalite, güven ve stok yeterliliği ile uzun süreli iş ilişkilerini devam ettirmek ve yeni ürün gamları yaratarak iyi ilişkiler kurabileceği yeni müşterilere ulaşmaktir. 

Aile üyeleri sahipliğindeki kimyasal madde dağitim şirketi kuruluşundan sadece 8 ay sonra 2014 yılında yıl sonu düzeltilmiş verilerine göre yaklaşık 4000 MT ürün arzı gerçekleştirmiştir. 

 Misyonumuz

Boysol Kimyevi Maddeler Ticaret Limited Şirketi boya, plastik, matbaa, polyester, deri, tekstil, deterjan, ambalaj, aerosol, metal, inşaat kimyasalları gibi çeşitli sektörlerde sanayicinin ihtiyaç duyduğu hammaddeleri kalite odağında hızlı ve en uygun maliyetle sürekli olarak tedarik etmeyi kendine ilke edinmiştir.

 Vizyonumuz

BOYSOL ürün ve hizmet kalitesindeki istikrarlı tutumuyla halihazirda edinmiş olduğu sağlam yeri, müşteri memnuniyeti ve kalite esaslı hizmet anlayışını gelecekte de aynı azim ve kararlılıkla devam ettirip, dah da ileri taşıyarak Türkiye pazarında lider solvent tedarikçisi olmayı amaçlamaktadır.